Kontakt

PRODOMUS Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Fabryczna 14
PL 53-609 Wrocław
tel.: +48 71 372 61 34, +48 71 735 12 01 / 02
fax: +48 71 372 61 39, +48 71 735 12 00
biuro@prodomus.com.pl
fax@prodomus.com.pl

NIP EU: PL 8951996612
REGON: 021522908

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy
płatności w PLN
65 1030 0019 0109 8530 0033 7192
płatności w EUR
IBAN: PL15103000190109786010067724
SWIFT: CITIPLPX

Napisz do nas / Wyślij zapytanie ofertowe

Administratorem ochrony danych osobowych, zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest Prodomus Sp. z o. o. Sp. k.
z siedzibą w 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 14, reprezentowana przez Andrzeja Maciejewskiego, kontakt: andrzej@prodomus.com.pl. Wypełnienie i wysłanie formularza równoznaczne jest z akceptacją obowiązującej
Polityki Prywatności
.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZARZĄD

Andrzej Maciejewski
tel.: +48 693 282 700
GG: GG: 366027 366027
Skype: andrewm100
e-mail: andrzej@prodomus.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Anna Stawowiak
tel.: +48 695 900 600
GG: GG: 44077088 44077088
Skype: anna.prodomus
e-mail: anna@prodomus.com.pl

DZIAŁ SPEDYCJI

Andrzej Szwaber
Sales Manager
tel.: +48 695 900 700
GG: GG: 49930113 49930113
Skype: andrzej.prodomus
e-mail: a.szwaber@prodomus.com.pl

Magdalena Koniuszewska
tel.: +48 695 900 500
GG: GG: 66834711 66834711
Skype: magdalena.prodomus
e-mail: m.koniuszewska@prodomus.com.pl

DZIAŁ TRANSPORTU

Sylwester Sobkowicz
tel.: +48 501 525 900
GG: GG: 43469629 43469629
Skype: sylwekprodomus
e-mail: sylwester@prodomus.com.pl

Bartosz Dobrowolski
tel.: +48 533 335 768
GG: GG: 60291812 60291812
Skype: bartosz.prodomus
e-mail: b.dobrowolski@prodomus.com.pl

Przewiń do góry